PORADNIK POGRZEBOWY

CO ZROBIĆ, GDY UMIERA BLISKA NAM OSOBA?

W DOMU

Wzywamy lekarza rodzinnego lub pogotowie ratunkowe. Po stwierdzeniu zgonu lekarz wystawi kartę zgonu lub kartę czynności medycznych. (Są one podstawą do przewiezienia zmarłego do chłodni.) Następnie prosimy zadzwonić do nas tel. 603 268 699 Od tej chwili zajmiemy się osobiście w zakresie zgodnym z Państwa życzeniem przewozem do naszej chłodni, ubraniem oraz przygotowaniem osoby zmarłej do pochówku. Po przewiezieniu zmarłego do chłodni i dalszych ustaleniach z Bliskimi zajmiemy się realizacją dalszych formalności oraz kompleksową organizacją pogrzebu tradycyjnego lub połączonego z kremacją.

W SZPITALU, W HOSPICJUM LUB
W DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ

Prosimy o kontakt  tel. 603 268 699 Od tej chwili zajmiemy się osobiście w zakresie zgodnym z Państwa życzeniem przygotowaniem osoby zmarłej do pochówku. Zapewniamy ubranie, przewóz na cmentarz lub do chłodni, realizujemy wszelkie formalności oraz zajmiemy się kompleksową organizacją pogrzebu tradycyjnego lub połączonego z kremacją.

W WYPADKU LUB INNYCH TRAGICZNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Zwykle w takich sytuacjach ciało osoby zmarłej zostaje nakazem prokuratora zostanie przewiezione dyżurnym karawanem do chłodni Medycyny Sądowej lub innej chłodni wyznaczonej przez prokuratora. Kwestia, który zakład pogrzebowy ma zająć się organizacją ceremonii pogrzebowej jest nadal otwarta i zależy od Państwa decyzji. W przypadku pytań i niejasności mogą Państwo zwrócić się do nas. „My pomożemy w załatwieniu wszystkich formalności oraz w organizacji pogrzebu.”   Prosimy zadzwonić do nas tel. 603 268 699
Kontakt:

Tel: +48 603 268 699
pogrzebyszamotuly.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Ndz: Całą Dobę!

Lokalizacja:

Sukiennicza 12
64-500 Szamotuły